Social Activitions 

Anne koruma programı

Türkiye’de çalışan kadınların yüzde 40’ı evlilik veya çocuk bakımı sebebiyle iş hayatını bırakıyor. Anne dostu bir şirket olarak yasal sürenin üzerinde doğum izinleri, esnek çalışma ve kreş imkanları vererek, emzirme odaları kurarak çalışan annelere destek oluyoruz, onları iş hayatlarına geri kazandırıyoruz.

Miniköy Kreşi

  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1

Sağlıklı yaşam programı

Günümüzde işgücü, post-endüstriyel ekonomiler sebebiyle çoğunlukla ofis işlerine dönüşmüş ve bu şekilde gelişmeye devam etmiştir. Ama birçok rapora göre, her gün önerilen miktarda egzersiz yapıyorsanız bile (günde ortalama 30 dakika) , tüm gün ofis masasında oturan kişiler için bu sürenin yeterli olmadığı ortaya konulmuştur. Şirket olarak çalışanlarımızın gün içerisinde pilates, zumba vs. gibi etkinlikler yapmalarını destekliyoruz.

Pilates

Yabancı dil eğitim programı

Yabancı dil öğrenmek, bazıları için bir hobidir bazıları için ise bir mecburiyettir. Dünya genelinde kabul görmüş bir dil olması belki de İngilizcenin öğrenilmesini hobiden ziyade bir zaruret kılıyor. Teknoloji, sanat, iş dünyası, eğitim, sosyal hayat ve diğer tüm alanlarda kendini en net şekilde gösteren bu dil, dünyanın birçok ülkesindeki insan tarafından biliniyor ve bu sayı da her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Şirketimiz her daim gelişim odaklı projeler ile çalışanlarımızın dil öğrenmelerini amaçlayan programları her yıl uygulamaktadır.
© 2023 www.yfatekstil.com. All Rights Reserved.